کلیسای فارسی زبانان شهر

ما سعی می‌کنیم محیطی ایجاد کنیم که امکان شناخت مسیح را برای شما فراهم کند. هر آنچه که باشید، ما از شما استقبال می‌کنیم!

اطلاعات بیشتر

به کلیسای فارسی زبانان شهر خوش آمدید

باعث خشنودی ما می‌باشد که در این کلیسا به شما خوش آمد بگوییم، چه آنهایی که مسیحی هستند و چه آنهایی که مسیحی نیستند اما می خواهند با اصول ایمان مسیحی آشنا شوند.

گردهمایی

ما گروهی از ایمانداران فارسی زبان هستیم که هر هفته در کلیسای شهر جلسات کلیسایی را بصورت جداگانه و به زبان فارسی و یا همراه با سایر ایمانداران به زبان انگلیسی و همراه با ترجمه فارسی برگزار می‌کنیم.

جلسات کلیسایی

جلسات هفتگی کلیسا هر هفته در روز یکشنبه صبح برگزار می‌شود.
این برنامه شامل پرستش خداوند و شنیدن پیام است. این فرصتی است تا قوم خداوند در روح و راستی به حضور خداوند بروند، و با هم مشارکت و معاشرت داشته باشند.

مطالعه کتاب مقدس

هر هفته معمولا از ساعت هفت بعدازظهر و از طریق زوم و بصورت آنلاین جلسات مطالعه کتاب مقدس به زبان فارسی برگزار می‌شود.
در این جلسات کلام خدا مورد بررسی، بحث و تعلیم قرار گرفته و استعدادها و عطایای ایمانداران شناخته و تشویق شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دیـدگـاه شمـا

دیگران درباره کلیسای ما چه می‌گویند

گزیده‌ای از نظرات شما پس از آشنایی و پیوستن به کلیسا

کاوه دادپور

عضو کلیسا

وقتی وارد کلیسا شدم و با افراد و خادمین کلیسا در ارتباط قرار گرفتم و شناخت کامل‌تری از عیسای مسیح پیدا کردم، قلبم آمادگی پذیرش مسیح را پس از سالها به دست آورد. و زندگی و قلب خودم را به عیسای مسیح دادم.

ارمغان سحابی

عضو کلیسا

اولین چیزی که برای من جالب بود این بود که همه اقوام و نژادها در کنار هم، خداوند را با شادی پرستش می‌کردند. و این سبب جذب بیشتر من به مسیحیت گردید و با حضور در کلیسا احساس آرامش بیشتری می‌کردم.

انوشه سروستانی

عضو کلیسا

این اولین باری بود که به کلیسا می‌رفتم جایی که همیشه دوست داشتم بروم؛ تجربه بسیار عمیقی در وجود من ایجاد کرد و حسی داشتم که امکان بیان آن برای من وجود ندارد بسیار حس عجیب و عالی و دوست داشتنی بود.

پویا میرزاده

عضو کلیسا

شادی و آرامشی را که همیشه در ذهنم بود در جمع ایمانداران کلیسا دیدم و محبت و آزادی را که سالها به دنبال آن بودم کاملا برایم قابل لمس و حضور روح خداوند کاملا قابل احساس بود. و قلب و زندگی خودم را به مسیح سپردم.

ماهان عزیزی

عضو کلیسا

من همیشه فکر می‌کردم که کلیسا باید دارای فضای مذهبی از نظر ساختمان و مجسمه و جایی برای گریه کردن است. اصلا فکر نمی‌کردم جای بسیار شادی باشد و واقعا اولین تجربه من از کلیسا بسیار جالب و به یاد ماندنی بود.

بهدخت شیروانی

عضو کلیسا

وقتی وارد کلیسا شدم فقط دلم می‌خواست گریه کنم نه از غم بلکه از شادی، واقعا باور نمی‌کردم که وارد کلیسا شده ام. اوایل فکر می‌کردم که عیسای مسیح مرا نمی‌پذیرد اما آن روز متوجه شدم که عیسای مسیح نه تنها مرا بلکه همه را می‌پذیرد.

مسئولین

گروه خادمین فارسی زبانان

مسئولان فارسی زبان شامل داوطلبانی هستند که جهت امور ایرانیان و موارد دیگر به روند اداره کلیسا کمک می‌کنند.

داریوش رحیمی

تعلیمات کتاب مقدس

داریوش در ایران به دنیا آمده و پس از مهاجرت به کشور انگلیس از سال ۲۰۱۸ به کلیسای ما پیوسته است. او قبلا در خدمتهای کلیسایی حضور داشته و در حال حاضر در بخش مربوط به نو ایمانان و جلسات هفتگی و برنامه ریزی برای جلسات آلفا، مشغول به خدمت است.

آلاله مرتضوی

کانون شادی

آلاله زمانی که در دانشگاه مشغول به تحصیل بود به کلیسای ما پیوست، و پس از مدت زمان کوتاهی در بخش مراقبت و آموزش کودکان و جلسات کانون شادی وارد خدمت کلیسایی گردید. او همچنین ناظر امور مالی کلیسا و در جمع آوری هدایا بسیار فعال است.

میثاق فتاحی

هماهنگ سازی

میثاق بیش از پنج سال است که در بخشهای مختلف کلیسا مشغول به کار بوده و در حال حاضر نیز در راستای مدیریت و هماهنگ کننده کارهای کلیسای مشغول به خدمت است. او در زمینه پرستش و جلسات دعا، دارای نقش پیشتاز و منحصر به فردی است.

بهاره نیک زاد

مدیریت ارتباطات

بهاره پس از پیوستن به کلیسای، به ‌عنوان هماهنگ‌ کننده ارتباطات و برقرار نمودن رویدادهای کلیسایی و همچنین بخش رسانه‌های اجتماعی، وارد خدمت گردید. او نه تنها در قسمت ترجمه فارسی فعال است بلکه عهده دار مدیریت وب سایت کلیسا نیز هست.

تـمـاس

در ارتباط با ما باشید

ما خوشحال می‌شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم. شما می‌توانید بصورت جداگانه نیز برای ما نامه ارسال کنید.

آدرس

Unit 4, Western Top, Sherwood Lane
City, MR7 2JT

تلفن تماس

+44 7455138558
+44 115 9297188

ایمیل ما

kazemiand@gmail.com
bofeh@outlook.com

ساعت کاری

Mon - Sat: 9AM to 5PM
Sunday: 9AM to 1PM

Loading
پیام شما ارسال شد. با تشکر!